Vyčistíme Koberce.cz - číštění koberců, úklid domů a bytů

O nás

Naše firma používá profesionální značku Karcher jak stroje tak čistící prostředky

Naše společnost zajišťuje profesionální úklid v hotelech, administrativních budovách i v soukromých prostorech, ať už se jedná o byty, rodinné domy či společné prostory bytových domů. Samozřejmostí je i úklid po stavbě či rekonstrukci.


Příklady míst působení

Celá Praha Letňany, Prosek, Kbely, Střížkov, Černý Most, Hlouběťín, Palmovka, Holešovice, Kobylisy, Čakovice, Satalice, Vysočanská, Českomoravská, Řepy, Braník, Smíchov, Žižkov, Dejvice, Háje, Karlín a jiné.
Ústecký kraj Žatec, Podbořany, Louny, Slaný
Středočeský kraj Rakovník, Nové Strašecí , Kralovice, Kožlany


Kvalitní zázemí

Hlavním cílem naší společnosti je naprostá spokojenost zákazníků. Neustále se snažíme zkvalitňovat poskytované služby, zlepšovat efektivitu práce a v neposlední řadě předvídat očekávání našich zákazníků.

Naši pracovníci

Všichni naši zaměstnanci jsou bezúhonní, s čistým trestním rejstříkem. Jsou pravidelně zaškolováni a prověřováni vedoucími pracovníky, čímž je zajištěna vysoká kvalita jejich práce. Samozřejmostí je diskrétnost a spolehlivost našich pracovníků.

Pojištění odpovědnosti za škody

Pro případné škodné události, způsobené našimi zaměstnanci, je Firma MiTo pojištěna na částku 1.000.000,- Kč.

Čisticí prostředky

Naše společnost používá ekologické výrobky, zajišťuje recyklaci odpadů, vede zaměstnance k pozitivnímu přístupu k životnímu prostředí a snaží se minimalizovat jeho negativní ovlivňování.

Úklidové práce

Jsou prováděny dle požadavků zákazníků.